CNC Otomatlar seri üretim için üretilmiş cihazlardır. Karmaşık yapıdaki parçaları tek bağlamda işleyebilme kapasitesine sahiptir. Bu yüzden çok özel kabiliyetlere sahip tezgahlardır.

Bu tezgahlarda ihtiyacınıza yönelik parça ve ürünlerin üretilmesi mümkündür. Seri üretim ile hem hızlı hemde daha az maliyetle ürünleriniz hazırlatabilirsiniz.

Kardeşler Otomak olarak son teknoloji cihazlarımız ile ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri üretiyoruz.

Uzman ekip ve kaliteli üretim oldukça zor bir iştir. Bu yüzden bir çok firma için bu risklere girmeden ürünlerini üretmek için onların yerine ürünlerini üretecek üretici ararlar. Bu gibi durumlarda firmalara fason imalat hizmeti vermekteyiz. Yaptığımız ürünlerin kaliteli olması, uzman ekibimiz ve hızlı teslimatımız fason imalat da tercih edilmemize neden olmaktadır.

Sizde firmanız adına üretim planlıyorsanız hemen iletişime geçin.

İşlerin doğru şekilde devam etmesi için yedek parça temininin kolay olması gerekmektedir. Kullandığınız makine, teçhizat yada ürünlerin yedek parçalarını sizin için üretebiliriz.

Zamanında ve hızlı teslimat ile yedek parça üretiminde yanınızdayız.

Revolver torna tezgahındaki tüm işleriniz uzman ekibimiz tarafından hızla gerçekleştirilir.

Kardeşler Otomat olarak talaşlı imalat yapmaktayız. Bir malzemeyi istediğiniz hale getirmek için kullanılan bu yöntem ile istediğiniz ürün ve parçaları üretebiliyoruz.

Talaşlı imalat ile metal, plastik, ahşap gibi malzemelere üzerinden veya iç kısmından malzeme kaldırılarak şekil veriyoruz.

İletişime Geç

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için formu doldurun.

İsminiz *
Telefonunuz*

Mesajınız