Kardeşler Otomat olarak mekanik tezgahlar ile imalata başlayıp yenilenen teknolojiyle kendimizi sürekli güncelliyoruz. Halen son sistem teknolojiye sahip CNC makineleri ile imalatımıza başarılı ve profesyonel bir şekilde devam etmekteyiz.

Kardeşler Cnc Otomat;  Talaşlı İmalat, Boltlar, somunlar, vidalar, çeşitli ölçülerde pullar, yedek parçaları ve özel nozullar, otomotiv sektörü için çeşitli ebatlarda pim ve perçin çeşitleri, alüminyumdan çeşitli manşonlar, pirinç saplama rakor grupları, bakırdan perçinler, tencere maçası, pirinçten özel somun ve vidalar vb. gibi malzemeler üretmekteyiz… Bunların haricinde ihtiyaca yönelik tüm CNC Otomat işlerini en hızlı ve kaliteli şekilde üretiyoruz.

Kardeşler Otomat olarak yeni ve güncel teknolojiyi takip ederek ve makine parkurumuzu sürekli geliştiriyoruz. Bunu yaparken amacımız Kardeşler Otomat olarak kaliteli, pazar şartlarına uygun seri ve hızlı talaşlı imalat yapmaktır. Kurulduğumuz günden bu yana yüksek ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bu sayede yüzlerce firma ile çalışarak milyonlarca ürün teslim ettik.

Bizimle iletişime geçerek hakkımızda daha fazla bilgi alabilirsiniz.

İletişime Geç

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için formu doldurun.

İsminiz *
Telefonunuz*

Mesajınız